Pénzügyi munkatársat keresünk (Törökbálint)

A multinacionális vállalati háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. törökbálinti központjának pénzügyi csapatába új munkatársat keresünk a következő pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (Törökbálint)

Feladatok:

- A pénzügyi csapat többi tagjával szoros együttműködésben a Kft. könyvelési feladatainak ellátása
- Beérkező számlák (bel- és külföldi) iktatása, kontírozása és könyvelése
- Kimenő szolgáltatás számlák kiállítása havi rendszerességgel
- Bankkivonatok könyvelése
- Egyéb vegyes könyvelési tételek rögzítése
- Banki átutalási megbízások rögzítése és továbbítása az elektronic banking rendszerben
- Vevői- és szállítói folyószámlák felügyelete, rendszeres ellenőrzése, karbantartása, a partnerekkel ill. az anyacéggel történő szükséges folyószámla- és egyéb egyeztetések rendszeres elvégzése
- A könyvelésbe beérkező számlákhoz szükséges szerződések meglétének ellenőrzése, bekérése
- Házipénztárakkal kapcsolatos ellenőrzések elvégzése, a kapcsolódó dokumentáció támogatása
- Adóbevalláshoz analitika készítése
- Adófolyószámlák eseti egyeztetése a könyveléssel, karbantartása
- ÁFA - bevallások és ellenőrző listák elkészítésének támogatása, - ellenőrzése eseti jelleggel
- Helyi iparűzési adóbevallás elkészítésének támogatása, ellenőrzése
- Segítségnyújtás az anyacég felé készítendő havi, negyedéves, éves riportok elkészítésében
- Könyvvizsgálatban, anyacégi belső ellenőrzésekben való részvétel
- A számviteli szabályzatok aktualizálása
- A pénzügyi vezető által adott egyéb feladatok elvégzése
- Tárgyi eszköz nyilvántartás

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Mérlegképes könyvelői képesítés
- Angol és/vagy német nyelvtudás
- Jó együttműködési készség
- Precíz, pontos munkavégzés, határidők pontos betartása
- Excel magas szintű felhasználói ismerete
- Önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés

Előnyt jelent:

- Adózásban szerzett tapasztalat / adótanácsadói végzettség
- SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Határozatlan idejű, teljes munkaidős foglalkoztatás
- Versenyképes fizetés
- Multinacionális vállalati környezet, biztos vállalati háttér
- Családias munkahelyi légkör
- Kiváló munkafeltételek
- Munkába járás támogatása
- Cafeteria

Munkavégzés helye: Törökbálint, Torbágy utca 15/A

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „Pénzügyi Munkatárs - Törökbálint” jeligére!