Testvérvállalatunk, a Biotest Hungaria Kft.

SZERVIZMÉRNÖK / SZERVIZTECHNIKUS

pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • A magyar vértranszfúziós állomásokkal, laboratóriumokkal, privát szolgáltatókkal fennálló garanciális és szervizszerződésekben leírtak rendszeres elvégzése a
  • A Biotest által forgalmazott valamennyi készülék és érintett szoftverek tekintetében, pótalkatrész-beszerzés
  • Szóbeli és írásos kapcsolattartás az anyacéggel és a készülékeket gyártó egyéb cégekkel
  • A társaságnál használt szoftverek karbantartása és szervizelése, szükség esetén installálása és módosítása
  • A cégnél alkalmazott szoftverek munkatársak számára való betanítása, az oktatás dokumentálása
  • Diagnosztikai termékek értékesítésének elősegítése
  • Szervizszerződések dokumentálása, nyilvántartása
  • Munkalapok kiállítása és a pénzügyi vezetőnek a számlázáshoz szükséges adatokkal való ellátása
  • Közvetlen vezető rendszeres, írásos informálása
  • Szolgálati gépkocsi szervizelése
  • Más szervezési feladatokban való részvétel
  • Más, a vezető által adott feladat elvégzése
  • Havi elszámolás elkészítése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Felsőfokú/középfokú szakirányú végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök, elektrotechnikus)
  • Valós angol nyelvtudás – képzés megértéséhez, szakmai anyag feldolgozásához, tárgyaláshoz (nyelvvizsga-bizonyítvány nem szükséges)
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó együttműködési készség, csapatjátékos gondolkodásmód
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés
  • Rugalmas gondolkodás, esetleges, de előre kalkulálható túlmunka/hétvégi munka szükségességének elfogadása (ügyeleti rendszer)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny)
  • Kiegyensúlyozott életmód, 30-50 éves kor (előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet, biztos vállalati háttér
  • Családias munkahelyi légkör, ezen belül 4 fős szervizcsapat
  • Kiváló munkafeltételek
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű jogviszony
  • Szolgálati gépjármű, magán használatra is
  • Szolgálati laptop és mobiltelefon, magán használatra is

Munkavégzés helye:

A törökbálinti cég-telephely és az ország egész területe

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „SZERVIZMÉRNÖK / SZERVIZTECHNIKUS - TÖRÖKBÁLINT” jeligére!