A Biotest AG cégcsoport 100%-os leányvállalata, Magyarország meghatározó innovatív gyógyszeripari szereplője - Biotest Hungaria Kft. -,
ORVOSLÁTOGATÓ (ORVOS/GYÓGYSZERÉSZ/BIOLÓGUS)
munkatársat keres.

Feladatok:

  • A Biotest Hungaria Kft. termékportfóliójával - gyógyszerek és orvostechnikai eszközök (transzfuziológia, labordiagnosztika) -
    kapcsolatos, marketing,  promóciós és eladási tevékenység végzése
  • A vevőkör megtartása, szélesítése új vevők megtalálásával, rendszeres személyes kapcsolattartás
  • Szimpóziumokon, kongresszusokon való személyes részvétel, illetve ezek szervezésében való aktív részvétel
  • Részvétel piackutatásban és a forgalmi tervek elkészítésében, jelentések készítése
  • Áruminőséggel, szállítással kapcsolatos reklamációk megfelelő helyre való továbbítása
  • Az aktuális szaksajtó elemzése, tanulmányok figyelése, önképzés
  • Szakmai képzéseken és trainingeken való részvétel
  • Szakmai szóróanyagok naprakészen tartása, újak kialakítása
  • A versenytársak figyelemmel tartása
  • A forgalmi tervek lehető legmagasabb szintű teljesítése
  • A munkáltató által adott további speciális feladatok elvégzése

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Általános orvos, gyógyszerész, vagy biológus/biológusmérnök diploma
  • Nyelvismeret: angol (kötelező), német (ajánlott)
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó együttműködési készség, csapatjátékos gondolkodásmód
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet, biztos vállalati háttér
  • Családias munkahelyi légkör
  • Kiváló munkafeltételek
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű jogviszony
  • Szolgálati gépjármű, magán használatra is
  • Szolgálati laptop és mobiltelefon, magán használatra is

Munkavégzés helye: A törökbálinti székhely-telephely és nagyobb részben az ország egész területe

Jelentkezés módja: Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk ORVOSLÁTOGATÓ (ORVOS/GYÓGYSZERÉSZ/BIOLÓGUS) - TÖRÖKBÁLINT” jeligére!