A Biotest AG cégcsoport 100%-os leányvállalata, Magyarország meghatározó innovatív gyógyszeripari szereplője - Biotest Hungaria Kft. -,
MINŐSÉGÜGYI GYÓGYSZERÉSZ
munkatársat keres.

Feladatok:

  • A gyógyszer nagykereskedelmi tevékenység szakmai felügyelete (RP)
  • A GDP irányelveinek való megfelelés biztosítása, GDP oktatás
  • Terápiás termékek eladható készletre helyezése
  • A napi árumozgás minőségügyi szempontból való követése
  • A farmakovigilanciai terület felügyelete, PV oktatás
  • Termékek törzskönyvezése, a változások követése
  • Nyilvántartásba vételi engedélyek ügyintézése
  • A gyógyszermellékhatások kezelése
  • A termékreklamációk kezelése
  • Együttműködés a hatóságokkal, a felhasználók és a beszállítók minőségügyi szakembereivel szempontból)
  • CDS-től érkező információk kezelése
  • Mellékhatás-jelentések kezelése
  • Minőségügyi ön-továbbképzés
  • Minőségügyi rendszer kiépítésében és fenntartásában való részvétel
  • Közbeszerzési dokumentumok összeállításában való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gyógyszerész egyetemi diploma, minőségbiztosítási és regulatory specializáció előny), hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (előny)
  • Valós, magas szintű angol nyelvtudás, (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Számítógépes programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó együttműködési készség, csapatjátékos gondolkodásmód
  • Precíz, pontos és önálló munkavégzésre való képesség és csapatban való proaktív munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet, biztos vállalati háttér
  • Családias munkahelyi légkör
  • Kiváló munkafeltételek
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, határozatlan idejű jogviszony
  • Szolgálati laptop és mobiltelefon, magán használatra is

Munkavégzés helye: Nagy részben a törökbálinti cég-telephely (néha az ország egész területe)

Jelentkezés módja: Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk MINŐSÉGÜGYI GYÓGYSZERÉSZ” jeligére!