A gyógyszeriparban 13 éve stabilan és tőkeerősen működő, rendkívül dinamikusan növekvő Plazmaszolgálat Kft. modern infrastruktúrájú, Kelenföldön újonnan nyíló Plazma Pontjában történő munkavégzéssel, de országos feladatokkal keresünk rendkívül dinamikus, precíz, kommunikációban és munkatempóban kimagasló, rendszerben gondolkozó, magas teherbírású munkatársat a következő munkakörbe:
IGAZGATÓI ASSZISZTENS (Kelenföld)

FELADATAI:

  • Az igazgató munkájának segítése, könnyítése
  • Az igazgató napi munkaidő-beosztásának figyelemmel kísérése, találkozók szervezése, a szükséges információk és dokumentumok biztosítása a vezető napi munkájához, értekezleteihez
  • Dokumentumok (szerződések, számlák, projektdokumentumok stb.) elkészítése, módosítása, rendszerezése, iktatása elektronikusan és papír alapon egyaránt
  • Szoros együttműködés az egyes alegységekkel (pénzügy, HR, marketing, Plazma Pontok vezetősége), megfelelő információáramlás elősegítése
  • Ajánlatok bekérésében, alvállalkozók felkutatásában való közreműködés
  • Szerződések, megrendelések előkészítése, aláíratások menedzselése
  • Döntéselőkészítő anyagok összeállítása
  • Táblázatok, kimutatások, adatbázisok, prezentációk készítése
  • Felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Stabil társalgási szintű aktív angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet, Power Point, Outlook)
  • Dinamikus, ugyanakkor kifejezetten precíz, alapos munkavégzés
  • Hatékony probléma- és konfliktusmenedzsment
  • Nagyfokú munkabírás és terhelhetőség,
  • Proaktív és önálló munkavégzés
  • Nagyfokú szervezési és problémamegoldási rutin
  • Felelősségtudat
  • Intelligens kommunikáció és eredményszemléletű probléma megközelítés
  • Pozitív életszemélet és megoldásközpontú gondolkozás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat, lendület és eredményszemlélet
  • Nagyfokú megbecsültség
  • Céges mobiltelefon korlátlan magánhasználattal
  • Laptop
  • Teljes munkaidős hosszú távú stabil munkahely

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen (vezetői asszisztenciában, irodavezetésben, adminisztrációban, szerzett releváns, tapasztalat)
  • Gazdasági és jogi ismeretek

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest - Kelenföld

JELENTKEZÉS MÓDJA: Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „IGAZGATÓI ASSZISZTENS” jeligére!