Ennyi embernek segítettünk már!
4 8 4 0 7

Recepciós asszisztens munkatársakat keresünk (Budapest)

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt budapesti plazmaferezis centrumába

RECEPCIÓS ASSZISZTENS

(Budapest)

munkakörbe munkatársakat keres

recepscio-asszisztens

FELADATAI:
  • A Plazmaferezis centrum recepciós részlegének zökkenőmentes működtetése
  • Plazmaadók felvétele a számítógépes rendszerbe
  • Egészségügyi paraméterek (testhőmérséklet, vérnyomás, hemoglobin szint) mérése és rögzítése
  • Adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása
  • Időpont egyeztetések személyesen, online felületen és telefonon
  • A plazmaadók fogadása, tájékoztatása, maximális informáltságuk biztosítása
  • Folyamatos együttműködés a kollégákkal
  • Felmerülő problémák kezelése
  • A Plazmaferezis centrum magas szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása

ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú végzettség
  • Átlagon felüli kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Megbízható, precíz, pontos, dinamikus munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)
  • Ügyfélközpontú szemléletmód

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Teljes körű oktatás
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Megbecsültség
  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
ELŐNYT JELENT:
  • Egészségügyi területen szerzett szakképesítés és tapasztalat
  • Érvényes működési engedély, MESZK tagság
MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „RECEPCIÓS - BUDAPEST”  jeligére!
Váltás teljes nézetre!
Az oldal tetejére!