Ennyi embernek segítettünk már!
4 8 4 0 7

Marketinges munkatársat keresünk (Budapest)

Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. újonnan nyíló budapesti plazmaferezis centrumába

MARKETINGES
munkakörbe munkatársat keres

marketingvezeto
FELADATAI:
  • Segítségnyújtás a marketingvezetőnek a hosszú és rövid távú marketing stratégiák kidolgozásában (mind országosan, mind adott centrumokra vonatkozóan)
  • Marketing célú programok, rendezvények és kitelepülések teljes körű megszervezése és lebonyolítása meghatározott irányelvek alapján
  • Marketing célú beszerzések lebonyolítása (repi ajándékok, dekorációk, nyomdai anyagok, stb.)
  • Szükség esetén szórólapozás és hostess munkák elvégzése, ügyféltoborzás
  • Kapcsolattartás a plazmaadókkal a donorigények hatékonyabb felmérésének érdekében
  • Marketing és PR szövegek megírása
  • Helyi, az adott centrumra vonatkozó marketingakciók koncepciójának kidolgozása
  • Marketingcélú adatbázisok és statisztikák készítése, aktualizálása, vezetése
  • Közreműködés a marketing terv megvalósulásának nyomon követésében, a felmerülő költségek adminisztrációja
  • Együttműködés és kapcsolattartás partnerekkel, alvállalkozókkal

ELVÁRÁSOK:
  • Felsőfokú végzettség, marketing szakirány előny
  • PR, marketing területen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • Közösségi média ismerete (Facebook, Instagram)
  • Önálló feladat megoldási készség, proaktivitás és maximális precizitás
  • Magas fokú retorikai érzék és kommunikációs készség
  • Szükség esetén földrajzi mobilitás és rugalmasság a munkaidő terén
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kreatív gondolkodás
  • Kiemelkedő szervezőkészség
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Stressz tűrő képesség

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Átlagon felüli munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Megbecsültség, stabil pozíció egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál
  • Marketingorientált cégvezetés
  • Fiatalos, lendületes, eredményorientált kreatív marketing csapat

ELŐNYT JELENT:
  • Önállóan menedzselt marketing kampányok
  • CPC alapú hirdetési rendszerek ismerete (Facebook hirdetéskezelő, Google Ads)
  • Jelentős szövegírási tapasztalat
  • CMS rendszerek ismerete (Joomla, WP, Drupal)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@plazmaszolgalat.hu címre várjuk „MARKETINGES-BUDAPEST” jeligére!
Váltás teljes nézetre!
Az oldal tetejére!